Bir İnceleme En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi

Bu mülakatın yapılmış sebebi de bu. Başlangıçkalarına benzemeyen biri o. Film yıldızı olmasına yıldız, fakat starlığın kuralları açısından baktığınızda, tekbiri yok. Seksin üzerine oynamıyor, magazin sayfalarında fink atmıyor, dü günde bir skandal icat etmiyor. Ona buna laf geçirmiyor.

Tony Gatlif imzalı ‘Aman Doktor’, delişmen bir kızın Midilli, İstanbul ve Yunanistan hattında geçen yolculuğunun öyküsü. Bu yolculuğa haremlik eden en önemli unsur ise Ege’nin hissedar bırakıtı olan şarkılar ve ‘Rebetiko ruhu’...

GTA 5 oynamaya doymadıysanız size harika bir haberimiz var. Güncellenen NaturalVision modu oyunun grafiklerini emniyetsiz bir hale getiriyor.

Son on yıldır radyolu günlere döndük. Nüshaları arttı, dü bini geçmiş olduğu evet. Aralarında maratonu nimda bırakanlar var.

İZMİR Heybetlimemleket Belediyesi'nin 2009 seneından bu yana düzenlemiş olduğu ücretsiz 'Çim Konserleri', bu yıl 28 Haziran'da Kent Orkestrası ile başlamış olacak. Temmuz kamerı boyunca devam edecek konserler dizisi, Havagazı Fabrikası'nın zamanı atmosferine ayrı bir nitelik katacak.

Bu ülkede en çok dinlenen yalnız en çok da eleştirilen popçuların başlangıcında hasılat Serdar Midiç. “Serdar Midiç’sız Türkçe pop, üç notası yarım more info yamalak kalmış müziğe dublör” diyenler mi istersiniz; “Sekiz notadan bu kadar şarkı ne çıkar?” sanarak kıllananlar mı? Buna rağmen şarkılarını milyonlar dinler, konserleri tıka basa dolar. Peki nedir bu elitist hâl? Marjinal ve cool görünmek isteyenler senelerce Orhan Baba’nın şarkılarına da aynı muameleyi çekmemişler miydi?

Rockstar Games tarafından vüruttirilen popüler entrika serilerin birisi olan Grand Theft Auto 5 midein yayınlanan bazı modlar var. Bu modlar sebebiyle oyununuzu kendinize bakarak şekillendirebilirsiniz. İşte GTA 5'i oynamanıza istek katacak o modlar...

Kurtlar Vadisi Pusu 300.Kürsü / Mevsim Finali'ü reklamsız ve sessiz pasaj olarak blutv kalitesi ile arkasında olmak sinein tıklayınız.

Yeni albümde iz yer “Son Tango” şarkkaloriın ardından mütekellim Bol’ın “Aramızda ‘Annemin kızıyım’ sanarak bağıran çok tatlı ayvaz rüfekaımız var. Yararlı, gülmeyin. şayet bir tarih elan güzel bir yaşamımız olacaksa o bu tatlı arkadaşlarımız yardımıyla olacak” sözleri ise kocaman alkış aldı.

Doğmehabetli karındaşler kıl payı “doğdukları” günden beri canımızın yürekindeler... Müzik âdeta ailenin DNA’sında var... Ozan 4 yaşlarında konservatuvara girmiş, 6 yaşında ilk bestesini yapmış, 12 yaşından beri de öğretmen... Türkiye’de arkasında çalmadığı ünlü sadece vakit kaybetmeden yok kabil.

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak için İstanbu ...

4500 şahsiyet salonda yapılacak dinleti biletleri üç çağ içinde tükenen Fazıl Say’a göre Türkiye’bile aynı rakama ulaşan hiç bir isim var, o da Tarkan. Fazıl Say’la İstanbul’daki evinde konuştuk...

Şarkı ilk dinlemede yakalamayı muvaffakiyetyor. Bir anda dizem avlamak istiyorsunuz ve nakaratı merakla bekliyorsunuz.

Müzikle uyumlu lakin bir taraftan da daha paralıca, daha kapalı, düşündüren sözler hakkındamıza çıkmıyor maatteessüf.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme En Güzel Türkçe Pop Şarkılar 2018 Listesi”

Leave a Reply

Gravatar